Over ons

Huis voor Gezondheid is de Brusselse netwerkorganisatie die zorgverleners verbindt, ondersteunt en aantrekt

Samen met u werken we aan nog sterkere Nederlandskundige zorgverlening in Brussel!

Aantrekken

Ondersteunen

Verbinden

Wie is wie

Annick Dermine

Directrice

annick@huisvoorgezondheid.be

Gert Van Dycke

Management Assistent

gert@huisvoorgezondheid.be

Annemarie Einhaus

Management Assistent

annemarie@huisvoorgezondheid.be

Els De Schrijver

Stafmedewerker Zorg om Talent

els@huisvoorgezondheid.be

Eva Leens

Stafmedewerker Zorg om Talent

eva@huisvoorgezondheid.be

Rafaela Martinez

Stafmedewerker Zorg om Talent - aanspreekpunt verpleegkundigen

rafaela@huisvoorgezondheid.be

Katrien Walter

Stafmedewerker Zorg om Talent

katrien@huisvoorgezondheid.be

Myriam Verkouter

Stafmedewerker Zorg om Talent

myriam@huisvoorgezondheid.be

Jolijn Monstrey

Stafmedewerker - aanspreekpunt huisartsen en transmurale samenwerking

jolijn@huisvoorgezondheid.be

Dorien Pepermans

Stafmedewerker - aanspreekpunt apothekers en psychologen

dorien@huisvoorgezondheid.be

Nina Van Roosbroek

Stafmedewerker - aanspreekpunt diëtisten, vroedvrouwen en eerstelijnszone

nina@huisvoorgezondheid.be

Alev Akin

Stafmedewerker

alev@huisvoorgezondheid.be

Sita Vreeling

Stafmedewerker communicatie

sita@huisvoorgezondheid.be

Ons Huis voor Gezondheid-team in Brussel

"Huis voor Gezondheid streeft naar een kwaliteitsvol zorgaanbod in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest voor de Nederlandskundige patiënt."

Hoe zien wij de Brusselse zorg?

Visie

Huis voor Gezondheid streeft naar een kwaliteitsvol zorgaanbod in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest voor de Nederlandskundige patiënt.

Hiertoe bieden we ondersteuning aan (organisaties van) zorgverleners die in de context van een superdiverse hoofdstad toegankelijke en kwaliteitsvolle zorg willen bieden.

Onder kwaliteitsvol zorgaanbod verstaan we:

  • Aanwezigheid van voldoende Nederlandskundige zorgverleners
  • Toegankelijke zorg volgens de 5 “B’s” van toegankelijkheid: bereikbaar (fysiek), beschikbaar (aanbod), betaalbaar, begrijpbaar (onder andere taal) en bruikbaar (nood aan)
  • Zorg waarin de persoon met een zorgnood centraal staat, participeert aan zijn eigen zorg en met oog voor zijn mantelzorger(s)
  • Zorg die kostenefficiënt is

Missie

Huis voor Gezondheid is een netwerkorganisatie die dankzij het delen van haar kennis van het Brusselse zorglandschap  samenwerking en netwerking tussen organisaties en zorgverleners faciliteert en initieert.

Onder zorglandschap verstaan we de Brusselse (organisaties van) zorgverleners en welzijnsorganisaties maar ook hun belangrijkste activiteiten, samenwerkingsinitiatieven en  netwerken.